Wizualizacja WinCC


Nasi specjaliści programują, wdrażają i serwisują systemy wizualizacji WinCC:

   

WinCC

WinCC jest systemem SCADA przeznaczonym do wizualizacji i sterowania procesami przemysłowymi. W podstawowej konfiguracji systemu znajdują się standardowe funkcje, takie jak: sygnalizacja, potwierdzanie wystąpienia zdarzeń, archiwizacja komunikatów oraz mierzonych wartości, tworzenie logów, konfiguracja danych, administracja oraz wizualizacja.


WinCC
   

WinCC flexible

WinCC flexible jest oprogramowaniem wizualizacyjnym (HMI), idealnym dla wszystkich aplikacji, w których wymagane jest lokalne sterowanie i monitoring. WinCC flexible jest zaprojektowane pod kątem wszystkich gałęzi przemysłu i stanowi najbardziej optymalne rozwiązanie programowe dla SIMATIC HMI, począwszy od najmniejszych mikropaneli, a skończywszy na stacjach PC pracujących pod kontrolą Windows 2000/XP (oprogramowanie inżynierskie i PC runtime).Projekty stworzone pod WinCC flexible mogą być transferowane na dowolne platformy HMI bez konieczności dokonywania konwersji projektów.


WinCC flexible

    Możliwość podłączenia do sterowników SIMATIC S7 przez PPI, MPI, PROFIBUS-DP oraz Industrial Ethernet, plus sterowniki protokołów do PLC wytwarzanych przez wiodących producentów oraz przez OPC zapewnia właściwe połączenie w szerokim zakresie rozwiązań automatyki.
    WinCC flexible umożliwia także integrację z komponentami, takimi jak: SIMATIC Step 7, SIMATIC iMAP czy SIMOTION Scout oraz kompatybilność projektów napisanych w ProTool.